GALA INNOWATORÓW ESG 2022: DWIE NAGRODY DLA NAS

  ESG to nie jest dla nas tylko skrót oznaczający czynniki, w oparciu o które tworzone są rankingi i oceny. Najlepszy dowód to nagrody za nasze produkty podczas Gali Innowatorów #ESG 2022. Ekrany akustyczne Kohlhauer VOLTA zintegrowane z panelami fotowoltaicznymi, otrzymały wyróżnienie, a srebrną nagrodę – projekt urządzenia EXEL służącego do wielkoskalowego oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń.

  Misją Alfa Bond Kohlhauer jest dostarczanie rozwiązań wyprzedzających oczekiwania klientów w technologii ochrony przed hałasem i nie tylko. Nasze produkty i usługi projektujemy tak, by spełniały normy nie tylko tu i teraz, ale przede wszystkim na przyszłość. Bo przyszłość naszej planety i jej klimat ma znaczenie. Dla nas wszystkich.

  Podczas Gali Innowatorów ESG 2022, zorganizowanej przez Polskie Stowarzyszenie ESG, dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni w konkursie „Innowator ESG 2022”. I to w najważniejszej dla nas kategorii E-Innowacja w obszarze środowiska. Ekrany akustyczne Kohlhauer VOLTA, integrują panele fotowoltaiczne w sprawdzonych elementach ochrony przed hałasem firmy KOHLHAUER. Ekrany Volta to sprawdzony produkt, który wybierany jest przez coraz więcej naszych klientów. Są już montowane, m. in. przez zakłady przemysłowe, w których występują przekroczenia dopuszczalnych poziomów hałasu i mają duże zapotrzebowanie na energię elektryczną.

  Srebrną nagrodę w tej samej kategorii otrzymał nasz startup EXEL Air Tech za projekt urządzenia EXEL. To absolutna nowość w Polsce. Urządzenie służy do wielkoskalowego oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń komunikacyjnych. Można je zainstalować w miastach, np. przy przystankach autobusowych i cieszyć się czystszym powietrzem.

  Konkurs „Innowator ESG 2022” promuje najlepsze praktyki z zakresu ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju. Jego celem jest wyróżnienie projektów, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne, dobrostan pracowników i społeczności lokalnych oraz poprawiają transparentność i ład korporacyjny w organizacjach. 

  Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie. W kategorii E-Innowacja w obszarze środowiska wyróżnieni zostali także m. in. Panattoni, ING Bank Śląski czy Selena FM. Dziękujemy i serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

  Więcej informacji o Gali Innowatorów #ESG: https://polskiestowarzyszenieesg.pl/

  ESG – E – Środowisko (z ang. environmental), S – Społeczna odpowiedzialność (z ang. social responsibility) i G – Ład korporacyjny (z ang. corporate governance).

  Poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu