Pamares na Smart City Forum

Miasta będą coraz bardziej „smart”.

Ciekawe wnioski można było wynieść biorąc udział w Smart City Forum w Warszawie. Mieszkańcy oczekują, że ich miasta będą coraz bardziej „smart”, czyli lepiej skomunikowane, mniej zanieczyszczone i cichsze. Że będą mogli odetchnąć w nich lepszym powietrzem.
Jesteśmy parnterem Smart City Forum - Kongres Inteligentnych Miast

Jesteśmy partnerem Smart City Forum w Warszawie

Smart City Forum już za tydzień! Jesteśmy partnerem tego wydarzenia. W Warszawie 20 i 21 listopada zaprezentujemy nasze rozwiązania do oczyszczania powietrza w miastach i w uzdrowiskach. Skuteczne rozwiązania! To nasz wkład w święto – Dzień Czystego Powietrza.
przezroczysty panel akustyczny połączony z aluminium

Subtelne połączenie aluminium i ekranów przezroczystych

Końcowy efekt budowy ekranu akustycznego w Winnicy k. Pułtuska prezentuje się bardzo dobrze. To subtelne połączenie szarych paneli aluminiowych oraz przezroczystych KOHLHAUER SCORSA

Smog niejedno ma imię

40 proc. mieszkańców miast narażonych jest na stałe, ponadnormatywne dźwięki. To jeden z najpowszechniejszych problemów cywilizacji. Jest na to skuteczna odpowiedź – ekrany akustyczne.
Oczyszczacz powietrza Pamares Static Air

Zagrożenie zawieszone w powietrzu

Obecne normy zanieczyszczenia powietrza zaostrzają wymogi. System jonizujący powietrze wychwytuje drobne pyły wiążąc je na stałe z oczyszczaczem.

Nominacje do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023

Nominacje do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023 dla systemu Kohlhauer Volta - ochrona akustyczna zintegrowana z fotowoltaiką.
Prezentujemy PAMARES rozwiązania dbające o czystość powietrza uzdrowisk

O czystym powietrzu na Kongresie Uzdrowisk Polskich

Prezentujemy PAMARES - rozwiązania dbające o czystość powietrza uzdrowiskowych miejscowości w Polsce
Kohlhauer Cycling Team Piotr Jusewicz. Firmowy zespół sportowy

Kohlhauer Cycling Team znów na starcie wyścigu rowerowego

Kohlhauer Cycling Team to sportowa inicjatywa pracowników ABK. Wystartowali już drugi raz w wyścigu rowerowym. Wspieramy sportowe pasje zespołu.
siedziba firmy Alfa Bond Kohlhauer Kajetany pod Warszawą, budynek biurowy i niebo

Oczyszczamy powietrze razem ze StaticAir 

Oczyszczamy powietrze razem ze StaticAir. Urządzenia StaticAir wchodzą do naszej oferty, a ich specjalnością są miejskie systemy oczyszczania powietrza z pyłów. Będziemy ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce.